بازديد از پروژه هاي عمراني سازمان مركزي و واحد علوم و تحقيقات تله کابین در واحد علوم و تحقیقات تهران ساختمان بلوك 6 - معاونت عمراني طبقه دوم بازديد از بيمارستانهاي بوعلي و جواهري بازدید از واحد پردیس شورای تخصصی عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان بازديد از پروژه هاي عمراني خراسان رضوي  فرا رسیدن ایام فاطمیه را تسليت مي گوييم
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از پروژه ساخت قبور متبرک شهدای گمنام این دانشگاه تا پایان سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید حسین بدیعی با اشاره به اینکه قبور متبرک شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطفی بر تارک این دانشگاه است که یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس را زنده نگه‌داشته است، گفت: پروژه مقبره الشهداء واحد شاهرود که عملیات ساخت اسکلت آن به اتمام رسیده، پس از اخذ مجوز موردنیاز از سازمان مرکزی دانشگاه برای تأمین هزینه‌های اجرایی باقیمانده شامل نماسازی و گنبد ادامه پیداکرده است.

وی در مورد ادامه ساخت این پروژه افزود: دانشگاه نسبت به برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار و انجام روال اداری کمیسیون معاملات اقدام کرد که پیرو آن، قرارداد ساخت گنبد و اتمام عملیات ساختمانی را نیز منعقد کرد و از تاریخ 20 آبان ماه 96 عملیات اجرایی ساخت گنبد آن نیز آغاز شده است.

 

بدیعی خاطر نشان کرد: مصالح موردنیاز سفارش داده‌شده که بدین ترتیب از یکی دو روز آینده، مراحل نماسازی این پروژه نیز آغاز می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: با عنایت خداوند این پروژه حداکثر تا پایان سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد البته این پیش‌بینی کمی بیشتر از محاسبات است و حتی شاید تا بهمن‌ماه امسال پایان پروژه را اعلام کنیم.

وی خاک‌سپاری این دو شهید را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطف فرهنگی آن دانست و تأکید کرد: سال‌ها انتظار خاک‌سپاری شهدای گمنام را در دانشگاه داشتیم و برای ارج نهادن به مقام شامخ آن‌ها از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم و البته ساخت مقبره این شهدا نیز کار بسیار کوچکی است که باید هر چه سریع‌تر و در این چند ماه انجام شود.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به معاونت عمراني دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2013 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2014