بازديد از پروژه هاي عمراني سازمان مركزي و واحد علوم و تحقيقات تله کابین در واحد علوم و تحقیقات تهران ساختمان بلوك 6 - معاونت عمراني طبقه دوم بازديد از بيمارستانهاي بوعلي و جواهري بازدید از واحد پردیس شورای تخصصی عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان بازديد از پروژه هاي عمراني خراسان رضوي  فرا رسیدن ایام فاطمیه را تسليت مي گوييم

مهندس محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه در نهمین نشست هماهنگی و پایش امور استان ها، گفت: در ابتدای دوره مدیریتی جدید دانشگاه آزاد اسلامی 2 میلیون و 750 هزار مترمربع فضای عمرانی ناتمام وجود داشت که در حال حاضر یک میلیون و 900هزار مترمربع به بهره برداری رسیده و 850 هزار مترمربع در دست احداث است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس محسن هاشمی با بیان اینکه در طول سه سال گذشته با توجه به سیاست های دانشگاه پروژه های عمرانی محدودی شروع شده است، گفت: در این دوره تنها 250هزار مترمربع پروژه عمرانی آغاز شده و سیاست ما اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام بوده است.

مهندس هاشمی با بیان اینکه در ابتدای دوره مدیریتی جدید دانشگاه آزاد اسلامی 2 میلیون و 750 هزار مترمربع فضای عمرانی ناتمام وجود داشت، گفت: در حال حاضر یک میلیون و 900هزار مترمربع به بهره برداری رسیده و تنها 850 هزار مترمربع در دست احداث است.

وی با بیان اینکه واحدها باید از امکانات مازاد دانشگاه در بخش مهمانسراها و خوابگاه ها برای ایجاد طرح های گردشگری برای کسب درآمدهای غیر شهریه ای را در دستورکار قرار دهند، گفت: واحدها باید در این زمینه تمام پیگیری های لازم را با ادارات ذیربط انجام دهند.

معاون عمرانی دانشگاه با تاکید بر اجرای طرح شفا در واحدهای دانشگاهی اظهار داشت: در حال حاضر 60 واحد و مرکز تقاضای اجرای طرح شفا را داشته اند که حدوداً در 16 واحد کلنگ زنی این طرح صورت گرفته است.

وی افزود: ضرورت دارد تمامی واحدها برای ایجاد، راه اندازی و توسعه شهرک های شفا برنامه ریزی، سیاست گذاری و اقدامات لازم را انجام دهند.

مهندس هاشمی همچنین از روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خواست ساختمان های نیمه تمامی که تأخیر در اتمام ساخت دارند را راه اندازی کنند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به معاونت عمراني دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2013 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2014