بازديد از پروژه هاي عمراني سازمان مركزي و واحد علوم و تحقيقات تله کابین در واحد علوم و تحقیقات تهران ساختمان بلوك 6 - معاونت عمراني طبقه دوم بازديد از بيمارستانهاي بوعلي و جواهري بازدید از واحد پردیس شورای تخصصی عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان بازديد از پروژه هاي عمراني خراسان رضوي

باسمه تعالی

آگهی مناقصه بین­ المللی راه اندازی تله کابین در واحد علوم وتحقیقات تهران

(مرحله اول)

معاونت عمران و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در نظر دارد نسبت به طراحی، اجرا، نصب، تست و راه ­اندازی تله­ کابین در واحد علوم و تحقیقات تهران با مشخصات حدودی زیر از طریق برگزاری مناقصه عمومی دومرحله­ ای، اقدام نماید.

لذا از کلیه شرکت­های مرتبط، دعوت می­نماید جهت بررسی امکان شرکت در این مناقصه و تأیید صلاحیت، اسناد، مدارک و سوابق خود را حداکثر ظرف مدت 20 (بیست) روز از تاریخ درج این آگهی، به آدرس: ایران، تهران، صندوق پستی: 131/14845 و یا به آدرس ایمیل: ropeway@omran.iau.ac.ir ارسال نمایند.

  • جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44869595-021 تماس حاصل فرمایید.
  • هزینه آگهی بر عهده برنده مناقصه بوده و دانشگاه در تأیید صلاحیت شرکت­کنندگان در مرحله اول، اختیار تام دارد و شرکت در این فراخوان، هیچ­گونه حق و حقوقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد.
  • بدیهی است کلیه مفاد آیین­نامه معاملات دانشگاه، حاکم بر تشریفات مناقصه خواهد بود.

 

طول شیب مسیر

(متر)

حداکثر اختلاف ارتفاع

(متر)

ظرفیت

(نفر در ساعت در مسیر)

حداقل سرعت خط

(متربرثانیه)

تعداد ایستگاه

1800

450

2000

5

4

 
 در ضمن آگهی در روزنامه های فرهیختگان، همشهری، ایران، Iran Daily و Tehran Times در تاریخ 22 مردادماه 1393 چاپ شده است

معاونت عمران و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی

واحد علوم و تحقیقات تهران

تمامی حقوق این سایت متعلق به معاونت عمراني دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2013 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2014