۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
نقشه سایت
مرکز عمرانی
در بازديد از واحد تاكستان اعلام شد
تأمين مسكن كاركنان در دستور كار مركز عمران دانشگاه آزاد اسلامي
در بازديد از واحد تاكستان اعلام شد

به گزارش آنا، دكتر سعيد صابوني در بازديد از دانشگاه آزاد اسلامي واحد تاكستان با بيان اينكه تأمين مسكن هيئت علمي و كارمندان از مهم‌ترين مأموريت‌هاي مركز عمران، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد است، اظهار كرد: معيشت كاركنان و اعضاي هيئت علمي از دغدغه‌هاي مهم رئيس دانشگاه آزاد اسلامي است و در همين راستا و كمك به اهداف دولت در زمينه توليد مسكن، پروژه تأمين مسكن كاركنان و اعضاي هيئت علمي دانشگاه و ايجاد تعاوني مسكن در واحدهاي دانشگاهي كليد خورده است.

وي افزود: اكنون از جمله مهم‌ترين مأموريت‌هاي محول شده به مركز عمران، املاك و مستغلات سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي پيگيري طرح تأمين مسكن هيئت علمي و كارمندان واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي با هدف كمك به وضعيت معيشت آنان است.

صابوني و هيئت همراه در اين بازديد كه از قسمت‌هاي مختلف و پروژه‌هاي عمراني نيمه تمام صورت گرفت از نزديك در جريان فعاليت‌ها و مسائل عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تاكستان قرار گرفتند.

رئيس مركز عمران، املاك و مستغلات سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي با تأكيد بر فعال كردن پروژه‌هاي عمراني نيمه تمام در واحدهاي دانشگاه آزاد بيان كرد: مركز عمران و مستغلات دانشگاه آماده كمك به حل و فصل مسائل و مشكلات پروژه‌هاي نيمه تمام و تغيير كاربري و تبديل به احسن آنهاست؛ اما در اين راستا هيچگونه تغيير نقشه قابل قبول نيست و از هرگونه تغيير كاربري زمين‌هاي حاصلخيز جلوگيري مي‌كنيم.

صابوني اقدامات مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي واحد تاكستان را درباره سنددار كردن املاك اين واحد دانشگاهي مطلوب ارزيابي كرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد تاكستان از فضاي سبز، مجموعه امكانات و ساختمان‌هاي بي‌نظيري برخوردار بوده و همين امر يكي از عوامل مهم جذب بيشتر دانشجو است.

رئيس مركز عمران و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامي در پايان اين بازديد در جلسه‌اي با حضور رضا شعبان‌نژاد رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ناحيه جنوب و غرب استان قزوين، هيئت رئيسه و كارشناسان عمراني واحد تاكستان پس از شنيدن مشكلات و پيشنهادهاي درآمدزايي مطرح‌شده مرتبط با مسائل املاك و مستغلات اين واحد دانشگاهي در زمينه تعيين تكليف پروژه‌هاي عمراني نيمه‌تمام سنوات گذشته و تبديل به احسن برخي از املاك قول مساعدت و پيگيري داد.

تاریخ:
1400/08/22
تعداد بازدید:
33
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal