۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
نقشه سایت
مرکز عمرانی
واحدهاي دانشگاهي براي مستندسازي املاك و ساختمان‌ها اقدام كنند
رئيس مركز عمراني، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامي گفت: واحدهاي دانشگاهي براي مستندسازي املاك و ساختمان‌هاي خود اقدام و همه اسناد را بازنگري كنند.
 رئيس مركز عمراني، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامي گفت: واحدهاي دانشگاهي براي مستندسازي املاك و ساختمانهاي خود اقدام و همه اسناد را بازنگري كنند.


 

 
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از ياسوج، اقبال شاكري روز گذشته در بازديد از پروژه‌هاي عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد ياسوج بيان كرد: حوزه حقوقي واحدهاي دانشگاهي متناظر با حوزه عمراني با قدرت براي رفع مشكلات املاك و ساختمان‌ها تلاش و در هرجايي كه به مشكل برخورد كردند از كمك مشاوران سازمان استفاده كنند.

وي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي كه با پول مردم به اينجا رسيده براي حفظ امكانات و اموال آن نبايد از هيچ تلاشي دريغ كرد و از حراست و بازرسي واحدها به‌عنوان نيروهاي قدرتمند به‌منظور شناسايي و پشتيباني اموال و امكانات استفاده شود.

رئيس مركز عمراني، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامي بيان كرد: اگر واحدها در نهايت در اسناد و مدارك به جايي رسيدند كه دچار معارض شده‌اند از كمك اداره حقوقي و مشاوران سازمان مركزي دانشگاه استفاده كنند.

شاكري گفت: حتماً قرارداد پروژه‌ها بسته شود و تمام آيتم‌ها به‌صورت جزء به جزء و براساس زمانبندي و ديگر مشخصات تحويل گرفته شود.

وي بيان كرد: واجب‌ترين موضوع براي ما اين است كه در حفظ و نگهداشت املاك تلاش كنيم و اين همه هزينه‌اي كه براي ساخت و ساز استفاده شده به‌علت سهل‌انگاري از دست نرود و موارد ايمني را به نحو احسن انجام داده تا از بروز حوادث در واحدهاي دانشگاهي جلوگيري شود.

در ادامه اين بازديد شاكري در جلسه‌اي با حضور رؤساي واحدهاي استاني و معاونان اداري و مالي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان كهگيلويه و بويراحمد شركت كرد و به تبيين مشكلات عمراني واحدها پرداخت.

شاكري به همراه همكاران و رئيس واحد ياسوج در منزل همكار فقيد واحد ياسوج علي حسين اسلام‌پناه هم حضور يافت و با قرائت فاتحه پيام تسليت دكتر طهرانچي را تقديم خانواده داغدار آن مرحوم كرد.

 
تاریخ:
1398/02/29
تعداد بازدید:
240
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:9
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal