۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
نقشه سایت
مرکز عمرانی
كنگره «كرسي‌هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره در چهل سالگي انقلاب اسلامي» برگزار شد
سومين كنگره «كرسي‌هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره در چهل سالگي انقلاب اسلامي» صبح امروز در واحد تهران مركزي برگزار شد.


سومين كنگره «كرسي‌هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره در چهل سالگي انقلاب اسلامي» صبح امروز در واحد تهران مركزي برگزار شد. 
 

 
 
 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، سومين كنگره «كرسي‌هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره در چهل سالگي انقلاب اسلامي» صبح امروز با حضور آيت‌الله علي‌اكبر رشاد رئيس هيأت حمايت از كرسي هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره، حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر سيد سعيدرضا عاملي دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي، دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر عبدالحسين خسروپناه معاون علوم انساني و هنر دانشگاه آزاد اسلامي و جمعي از نظريه‌پردازان و اساتيد حوزه علوم انساني، معارف ديني و هنر، در سالن غدير دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركزي برگزار شد.

در اين نشست علاوه بر بررسي چالش‌ها و راهكارهاي حمايت از گسترش كرسي ها در حوزه علوم انساني، معارف ديني و هنر و آشنايي با فعاليت هاي هيات حمايت از كرسي هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره، از 15 استاد صاحبنظر موفق تجليل به عمل مي آيد.

قرائت چكيده نظريه ها، نوآوري‌ها و نقدهاي اساتيد موفق، رونمايي از سامانه كرسي‌هاي نظريه‌پردازي و ترويجي، سخنراني حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر خسروپناه (رئيس دبيرخانه هيأت حمايت از كرسي هاي نظريه پردازي، نقد و مناظره) و... از ديگر برنامه هاي سومين كنگره «كرسي‌هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره در چهل سالگي انقلاب اسلامي» است.

گفتني است هيأت حمايت از كرسي هاي نظريه‌پردازي، نقد و مناظره بهمن ماه 1372 به تصويب شوراي عالي انقلاب فرهنگي رسيد و فعاليت خود را با هدف حمايت از گسترش كمي و كيفي برگزاري كرسي‌ها در حوزه علوم انساني، معارف ديني و هنر و بسط آزادانديشي در راستاي شكل‌گيري جنبش ملي نقد و نظريه‌پردازي در ايران راه‌اندازي شد. 

تاریخ:
1397/12/20
تعداد بازدید:
3
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal