۱۳۹۷ يکشنبه ۵ اسفند
نقشه سایت
مرکز عمرانی
خط 7 مترو به واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي مي‌رسد
رييس مركز عمراني ، املاك و مستغلات دانشگاه از توسعه خط 7 مترو تهران تا واحد علوم و تحقيقات خبر داد


 
 

 

رييس مركز عمراني ، املاك و مستغلات دانشگاه از توسعه خط 7 مترو تهران تا واحد علوم و تحقيقات خبر داد

 
 
 
دكتر شاكري با يادآوري اينكه موضوع حمل و نقل در شهر تهران از اهميت بسيار بالايي برخوردار است، گفت: به منظور سهولت در اياب و ذهاب اهالي محله حصارك و دانشگاهيان سازمان مركزي و واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي موضوع توسعه مترو تا واحد علوم و تحقيقات يكي از بندهاي تفاهم نامه دانشگاه آزاد با شهرداري تهران بوده است كه به صورت مستمر پيگيري مي شده است.
 
او در ادامه خاطرنشان كرد: در جلسه مشتركي با حضور مهندس هاشمي رياست محترم شوراي شهر تهران و مدير عامل محترم شركت مترو،  مصوب شد شركت مترو تهران خط 7 را از ميدان بوستان سعادت آباد تا دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات توسعه دهد. وي همچنين گفت: در مطالعاتي كه دانشگاه آزاد اسلامي انجام داده 3 ايستگاه در اين بخش از خط 7 مترو ديده شده و البته نياز هست كه مطالعات صورت گرفته نهايي شود.
 
رييس مركز عمراني دانشگاه تصريح كرد: در اين جلسه راهكارهاي اجرايي مورد بحث قرار گرفت ، شركت مترو براي اجرا اعلام آمادگي كرده و مقرر شد جلسه مشتركي با حضور شهردار منطقه 5 و مدير عامل مترو در كميسيون عمران و حمل و نقل شوراي شهر برگزار شود تا هر چه سريعتر مقدمات اجرا فراهم شود و مصوبه شوراي عالي ترافيك شهر تهران براي اين بخش از خط 7  اخذ شده و متعاقب آن كار اجرايي شروع شود.
 
 
 
وي همچنين خاطر نشان ساخت تا كنون منطقه شمال و شمال غرب تهران از نعمت خطوط مترو محروم بوده و توسعه خطوط 7 و 6  و 4 به اين مناطق موجبات تسهيل زندگي شهري مردم اين مناطق مي گردد و رونق كسب و كار و خدمات شهري را افزايش مي دهد.


 


تاریخ:
1397/03/20
تعداد بازدید:
87
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal